@mashhadrokhdad
menusearch
mashhadrokhdad.ir

زمین چمن مصنوعی میانکوه درگز افتتاح شد

جستجو
۱۴۰۳/۳/۱۳ یکشنبه
(0)
(0)
زمین چمن مصنوعی میانکوه درگز افتتاح شد
زمین چمن مصنوعی میانکوه درگز افتتاح شد

زمین چمن مصنوعی میانکوه درگز افتتاح شد

 
 
 
در راستای محرومیت زدایی و ایجاد عدالت آموزشی و با حضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی و جمعی از مسئولین، زمین چمن مصنوعی منطقه روستایی میانکوه واقع در روستای گرنی شهرستان درگز به هزینه ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.
 
 
 
به گزارش پایگاه خبری مشهد رخداد به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی؛ رضا کشتی دار، معاون تربیتی بدنی و سلامت آموزش و پرورش خراسان رضوی در آیین افتتاحیه این مراسم گفت: در راستای ایجاد عدالت آموزشی، دولت سیزدهم تاکنون طرح‌ها و برنامه‌های بسیار خوبی اجرا کرده است، به عنوان مثال در خراسان که پیش تر تنها ۳۰ فضای ورزشی چمن مصنوعی در استان وجود داشت، در طول این سه سال در قالب طرح شهید سلیمانی تبدیل به ۱۶۰ فضای ورزشی شد.
 
وی افزود: هدف ما توسعه عدالت آموزشی در حوزه ورزش و تربیت بدنی بوده و در همین راستا اقدامات زیادی صورت گرفته و امید داریم روز به روز این فعالیت ها گسترش پیدا کند.
 
در ادامه مدیر آموزش و پرورش درگز گفت: در حال حاضر حدود ۲ زمین چمن مصنوعی در شهرستان درگز در اختیار دانش آموزان قرار گرفت که به جهت محرومیت زدایی و استفاده دانش آموزان مدارس روستایی مصوب گردید یکی از این طرح ها با هزینه کرد بالغ بر ۳ میلیارد ریال از اعتبارات آموزش و پرورش شهرستان در روستای گرنی اجرا گردد
 
لازم به ذکر است در ادامه حضور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان، خانه بهداشت دبستان وحدت و سالن ورزشی آمادگی جسمانی شهرستان افتتاح و از استخر فرهنگیان، مجتمع شهید چمران، سالن ورزشی دبیرستان عفاف، مجتمع رفاهی فرهنگیان و..... بازدید شد.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر