@mashhadrokhdad
menusearch
mashhadrokhdad.ir

مدیر مجمع نکوداشت غدیر: مردم حامیان مجمع نکوداشت غدیر هستند

جستجو
۱۴۰۳/۴/۵ سه شنبه
(0)
(0)
مدیر مجمع نکوداشت غدیر: مردم حامیان مجمع نکوداشت غدیر هستند
مدیر مجمع نکوداشت غدیر: مردم حامیان مجمع نکوداشت غدیر هستند

مدیر مجمع نکوداشت غدیر:

مردم حامیان مجمع نکوداشت غدیر هستند

 
 
 
 
مدیر مجمع نکو داشت غدیر گفت: مردم به عنوان حامیان مجمع نکو داشت غدیرنقشی اساسی در روند عملکرد این مجمع ایفا میکنند.
 
 
 
 
 
 
به گزارش پایگاه خبری مشهد رخداد به نقل از روابط عمومی مجمع نکو داشت غدیر؛ حسین فلاح با بیان اینکه عید غدیر خم برای بسیاری از مردم جهان یکی از بزرگترین وقایع تاریخی در جهان اسلام است، عنوان کرد: چون این روز برای همه ی مسلمانان از جمله شیعیان عید بسیار بزرگی است، به همین خاطر بسیاری از مسلمانان در این روز جشن های بزرگی میگیرند و با خداوند راز و نیاز میکنند و به نیازمندان و فقرا کمک های مالی وغیر مالی خود را می‌رسانند.
 
وی افزود: مجمع نکو داشت غدیر نیزبه رسم هر ساله این موسسه خیریه برای زنده نگه داشتن مرام و منش حضرت امام علی (ع) مراسم های مختلفی می‌گیرد و برای ایتام هدایای مختلفی ارسال میکند و تقریبا هر ماه برای آنها بسته های کمک معیشتی به منظور بهبود کیفیت زندگی آنان ارسال می‌کند.
فلاح در مراسم توزیع این بسته‌های معیشتی اظهار کرد: در راستای تکریم خانواده‌‌های کم‌‌برخوردار و ایفای نقش موثر در حوزه مسوولیت‌‌های اجتماعی اقدام به توزیع سبد کالای خانوار و بسته‌‌های معیشتیدر بین نیازمندان حاشیه شهر توزیع می‌شود.
 
مدیر مجمع نکو داشت غدیر با اشاره به اینکه این اقدام به مناسبت دهه امامت و ولایت و با هدف گرامیداشت اعیاد بزرگ قربان و غدیر خم اجرایی شد، اضافه کرد: برای هر کدام از این بسته‌های معیشتی ۷ میلیون ریال هزینه شده و در مجموع ۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال برای این منظور اختصاص پیدا کرده است.
 
وی با بیان اینکه احسان سبب زیادی نعمت می‌شود،گفت: حامیان مجمع نکو داشت غدیر برای کمک به برگزار کردن هرچه بهتر مراسم و جشن ها برای افراد و خانواده های تحت پوشش مجمع، با حمایت های نقدی و غیرنقدی خود و همچنین با ارسال کادو برای کودکانی هر ماه از این مجمع حمایت میکنندو این عزیزان نقشی اساسی و موثری در روند عملکرد مجمع ایفا می‌کنند.
 
حسین فلاح افزود: همت خیران و نیکوکاران موجب شده بتوانیم طی این سال‌ها برنامه های مختلفی را تحت حمایت این حامیان در راستای تبیین پیام غدیر برای جهان امروزگام های بردارد، اما کافی نبوده و شرایط کنونی جامعه می‌طلبد فرهنگ غدیر بیش از گذشته مورد توجه همگان قرار گیرد.
 
مدیر مجمع تاکید کرد: حامیان و بانیان مجمع زمینه های مادی و معنوی شکل گیری آثار فرهنگی غدیر را فراهم می‌کنند و از آغاز تا پایان در فرآیند طراحی و ساخت یک اثر فرهنگی و مذهبی که در جهت رشد و تربیت جوانان جامعه است حضور و تاثیرفراوانی را دارند.
 
وی خاطر نشان کرد: بر این اساس شماره شبا 650570100711030003937001 IR و همچنین شماره حساب 1007/110/3000393/1 و شماره کارت 502229100024702 بدین منظور اختصاص یافته است.
 
 
 
 
 
 
 
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر