@mashhadrokhdad
menusearch
mashhadrokhdad.ir

افتتاح بیش از چهل مدرسه در طرح سه شنبه های امید خراسان رضوی

جستجو
۱۴۰۳/۲/۱۹ چهارشنبه
(0)
(0)
افتتاح بیش از چهل مدرسه در طرح سه شنبه های امید خراسان رضوی
افتتاح بیش از چهل مدرسه در طرح سه شنبه های امید خراسان رضوی

افتتاح بیش از چهل مدرسه در طرح سه شنبه های امید خراسان رضوی

 
 
 
 
آیین افتتاح دبستان پیوند یک در  ناحیه ۴ مشهد مقدس با حضور شوشتری مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی، حجت الاسلام پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، داوری فرماندار مشهد، حسین‌پور مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان رضوی، رافتی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی، عباسی رئیس اداره ناحیه ۴ آموزش و پرورش مشهد و جمعی دیگر از مسئولین و خیرین برگزار گردید.
 
 
 
 
 
 
به گزارش پایگاه خبری مشهد رخداد به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی؛ دبستان ۱۲ کلاسه دخترانه پیوند یک آموزش و پرورش ناحیه ۴ مشهد با مساحتی بالغ بر یک هزار مترمربع و هزار و ۱۰۰ متر زیربنا در سه طبقه با مشارکت خیر نیک اندیش مهندس علی پیوندی زاده افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
 
سید امیر شوشتری مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در آیین افتتاح دبستان پیوند یک گفت: خدارا شاکریم در هفته ای که مزین به نام معلم است مدرسه دیگری را با حمایت خیرین به دانش آموزانمان هدیه می‌کنیم.
 
وی افزود: خیرین عزیز مدرسه ساز زمانی که با بذل اموال خود ایثار می‌کنند فراخوان و دعوت به سوی خدا و امور خدایی می‌کنند و قطعا این عزیزان هم معلم هستند، نیک اندیشانی که به هر نحوی پشتیبان و حامی تعلیم و تربیت هستند معلم و شایسته تقدیر و تعظیم در این هفته هستند.
 
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی ادامه داد: امیدواریم ما و معلمان استان پهناور خراسان رضوی پیروان اندیشمند بزرگ شهید مرتضی مطهری باشیم زیرا وقتی همه عوامل برای بسترسازی مناسب برای تعلیم و تربیت تلاش می‌کنند مسئولیت ما سنگین تر می‌شود.
 
شوشتری از مجمع خیرین مدرسه ساز و داوری معاون استاندار و فرماندار مشهد که همواره هم پای محکم آموزش و پرورش در سه شنبه های امید بوده اند قدردانی کرد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در پایان گفت: امروز در خدمت یکی دیگر از خدومان آموزش و پرورش حجت الاسلام پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی نیز هستیم که همواره از نزدیک شاهد و همراه مدارس و همکاران و چالش های ما بوده اند و تا جایی که توانسته اند مشکلات ما را به صورت جهادی رفع کرده اند.
 
لازم به ذکر است سه شنبه های افتتاح با شعار هر سه شنبه افتتاح یک مدرسه از ۱۳ آبان ۱۴۰۲ و روز دانش آموز شروع گردید و تا ۱۸ اردیبهشت پایان هفته نکوداشت مقام معلم سال ۱۴۰۳ و در طول ۲۷ هفته بیش از ۴۰ مدرسه در سطح استان افتتاح و کلنگ زنی شده است.
 
غلامعلی رافتی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی در ادامه عنوان کرد: با زحمات خیرنیک اندیش و جوان ما مهندس پیوندی در مهرو آبان دومین پروژه و پس از آن به زودی سومین پروژه این خیر نیز افتتاح می‌گردد
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر