@mashhadrokhdad
menusearch
mashhadrokhdad.ir

رییس هیئت مدیره نمایشگاه بین‌المللی مشهداعلام کرد: بازدید ۶۰۰ هزارنفر از نمایشگاه بین‌المللی مشهد در سال ۱۴۰۲

جستجو
۱۴۰۳/۲/۱۹ چهارشنبه
(0)
(0)
رییس هیئت مدیره نمایشگاه بین‌المللی مشهداعلام کرد: بازدید ۶۰۰ هزارنفر از نمایشگاه بین‌المللی مشهد در سال ۱۴۰۲
 رییس هیئت مدیره نمایشگاه بین‌المللی مشهداعلام کرد: بازدید ۶۰۰ هزارنفر از نمایشگاه بین‌المللی مشهد در سال ۱۴۰۲

‍رییس هیئت مدیره نمایشگاه بین‌المللی مشهداعلام کرد:

بازدید ۶۰۰ هزارنفر از نمایشگاه بین‌المللی مشهد در سال ۱۴۰۲

 
 
 
 
 
 
 
رییس هیئت مدیره نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: نمایشگاه بین‌المللی مشهد، دومین قطب صنعت نمایشگاهی ایران است که از آن به عنوان ویترین اقتصادی شرق کشور نام برده می‌شود.
 
 
 
 
 
 
 
به گزارش پایگاه خبری مشهد رخداد به نقل از روابط عمومی معاونت مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد، قاسم زوکی نژاد با بیان اینکه درسال گذشته اتفاقات خوبی دراین بنگاه اقتصادی مدیریت شهری مشهد رقم خورد، خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته در سال گذشته، مطابق با تقویم تدوین‌شده ۵۸ عنوان نمایشگاه تخصصی در ۳۱ دوره از سوی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار گردید.
 
وی در تشریح اقدامات شرکت نمایشگاه بین‌المللی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و با تلاش همکارانم در شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد سال گذشته ۵۸ عنوان نمایشگاه برگزار و بیش از ۶۰۰ هزارنفر از این نمایشگاه‌ها بازدید کردند.
 
زوکی نژادبه اقدامات انجام‌شده از سوی شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد در حوزه نمایشگاه‌های خارج از کشور اشاره و اظهار کرد: یکی از اقدامات انجام‌شده دراین حوزه در سال گذشته تلاش برای برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بیروت و برگزاری نشست هم‌اندیشی فعالان اقتصادی در خصوصی برگزاری این نمایشگاه بود.
 
معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد اضافه کرد: دراین زمینه طرح توجيهي برگزاري نمايشگاه اختصاصی کشورمان در بیروت لبنان آماده و مجوزهای لازم از سازمان توسعه تجارت ایران دریافت و با تشکیل تیم بازاریابی و تجهیز ستاد ،فرم فراخوان و عملیات بازاریابی برای متقاضیان ارسال شد اما با توجه به مسائل پیش‌آمده در منطقه وجنگ افروزی رژیم صهیونسیتی درغزه،زمان برگزاری این نمایشگاه به تعویق افتادومقرراست درسال جاری برگزار گردد.
 
زوکی نژاد تصریح کرد: همچنین اخذ مجوز برگزاری نمایشگاه اختصاصی مصالح ساختمان جمهوری اسلامی ایران درعشق آباد ترکمنستان ،برگزاری جلسات هماهنگی و برنامه ریزی اعزام هیئت تجاری خراسان رضوی به کابل پایتخت افغانستان درراستای بررسی و امکان‌سنجی ظرفیت‌های اقتصادی و تجاری به همت شرکت نمایشگاه بین‌المللی مشهد و معاونت امور اقتصادی استانداری خراسان از دیگر اقدامات انجام‌شده در حوزه برگزاری نمایشگاه‌های خارجی بوده است.
 
وی به برگزاری رویدادهای جانبی در حاشیه نمایشگاه‌ها در سال ۱۴۰۲ اشاره و خاطرنشان کرد: در همین راستا طی سال گذشته بیش از ۸۰ مورد کارگاه و سمینار آموزشی، نشست‌های تخصصی در نمایشگاه‌های صنایع غذایی، چاپ و بسته‌بندی، ورزش، مادر و کودک، مدیریت شهری، نساجی، محصولات ارگانیک، برق و الکترونیک، صنعت ساختمان و تجهیزات پزشکی برگزارشده است.
 
وی با اشاره به اینکه نمایشگاه بین‌المللی مشهد درکنار فعالیتهای اقتصادی ،نقش خودرادرحوزه های فرهنگی و اجتماعی نیز ایفاکرده است،یادآورشد: باتوجه به اهمیت مقوله فرهنگ وممزوج بودن آن با حوزه اقتصاد ،نمایشگاه بین المللی مشهد طی سال گذشته میزبان ده ها رویداد وهمایش فرهنگی و اجتماعی نیز بوده که با استقبال خوب شهروندان و مخاطبان آن مواجه شده است.
 
رییس هیئت مدیره نمایشگاه بین‌المللی مشهد در ادامه با اشاره به اقدامات عمرانی  شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد، تصریح کرد: تکمیل فاز یک و بهره‌برداری از سالن خلیج‌فارس به مساحت ۴ هزار و ۶۰۰ مترمربع به‌صورت موقت و زیر بار رفتن این سالن در نمایشگاه بزرگ فروش بهاره ۱۴۰۲، تکمیل و بهره‌برداری از ۳۸ چشمه سرویس بهداشتی مجهز درکنارسالن فردوسی،اجرای طرح احداث ساختمان پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان و انعقاد قرارداد برای اجرای این ساختمان با سازمان عمران شهرداری بخشی از اقدامات انجام‌شده در حوزه عمران بوده است.
 
زوکی نژاد در خصوص بازنگری طرح جامع نمایشگاه بین‌المللی مشهد نیز گفت: با توجه به احداث تقاطع غیرهمسطح آزادگان در مجاورت نمایشگاه و لزوم بازنگری ورودی‌ها و طرح توسعه، با هماهنگی دفتر طرح‌ها و مطالعات شهری اقدامات لازم جهت انتخاب مشاور تهیه طرح جامع نمایشگاه و اخذ کمیسیون ماده ۵ انجام‌شده است.
 
وی در ادامه به دستاوردهای شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد در سال گذشته اشاره کرد و افزود: اخذ پروانه بهره‌برداری نمايشگاه بین‌المللی مشهد به‌عنوان اولین شرکت دربین سایت های نمایشگاهی کشور پس از ۲۰ سال با رتبه الف، طرح‌ریزی و پیاده‌سازی سامانه جامع نمايشگاهي براي اولين بار در کشور و تدوین پیش‌نویس طرح جامع صنعت نمایشگاهی کشور بخشی از دستاوردهای شرکت نمایشگاه‌ بین المللی مشهد در سال ۱۴۰۲ بوده است.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر